Сторінкифуерг

пʼятниця, 19 березня 2021 р.

В ЄС назвали основні напрямки нової міграційної політики

 

В ЄС назвали основні напрямки оновленої міграційної політики
    "Внутрішнє і зовнішнє вимірювання проблеми міграції повинні розглядатися разом", вирішив Євросоюз.
    В Євросоюзі назвали чотири напрямки своєї оновленої політики щодо регулювання міграції. Про це заявив Високий представник ЄС Жозеп Боррель за підсумками неформальної віртуальної зустрічі глав МЗС і МВС ЄС, повідомляє Укрінформ у вівторок, 16 березня.    "Внутрішнє і зовнішнє вимірювання проблеми міграції повинні розглядатися разом... Міграція не може розглядатися окремо для кожної країни. Це явище, яке завжди пов'язує одну країну з іншими", - сказав Боррель.
    Головні напрямки просування в питаннях міграційної політики, визначені за результатами зустрічі, можна викласти в чотирьох пунктах.
    По-перше, члени ЄС не можуть розглядати політику міграції ізольовано від загальних партнерських відносин з країнами походження і транзиту, без участі яких неможливо вирішити будь-яку проблему в цій сфері.
    По-друге, необхідний широкий підхід до положень Пакту міграції ЄС, що передбачає заходи регулювання з одночасним досягненням прогресу в питаннях реадмісії. Цей принцип повинен стати частиною загальних відносин ЄС з країнами-партнерами.
      По-третє, загальні питання регулювання міграції з третіми країнами і відповідна підготовча робота повинні містити положення про шляхи легальної міграції.
     Нарешті, четвертий напрям передбачає, що ЄС повинен застосовувати більш активні підходи для менеджменту міграційних процесів і в поводженні з біженцями - зокрема, орієнтуватися на досягнення конкретних результатів, можливих тільки за умови координації зусиль з країнами-партнерами на якнайвищому рівні.
        Нагадаємо, що кількість мігрантів у світі за 20 років зросла майже на 110 млн. У п'ятірці країн з найвищою кількістю мігрантів перебувають США, Німеччина, Саудівська Аравія, Росія, Великобританія.

Немає коментарів:

Дописати коментар